Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příběh, co Vám teď napíšu se se mnou táhne už od 6.11.04 až do teď a nuda, ta to opravdu není...

O vyvolávání duchů jsem hodně četla, začala jsem s tím zhruba v září tohoto roku, nikdy se nic špatného nestalo, občas jsme s kámoškama (vyvoláváme na internátu) vyvolaly ducha, který si z nác dělal jen srandu, ale jakmile jsme v tom měly víc zkušenností, začalo se nám dařit vyvolávat i vyšší duchy. Řekly jsme si ale, že nikdy nevyvoláme satana. Ducha jsme vždycky úspěšně vyvolaly i odvolaly! Nejčastěji jsme vyvolávaly mýho dědu. Ptaly jsme se ho i na budoucnost, řekl mi, že umřu za deset let a že mě někdo zabije. Jsem s tím vcelku spokojená, nevím proč, ale dožít se 26 mi stačí.

6.listopadu slavila kamarádka narozeniny, oslava proběhla u ní doma, já, ještě jedna kámoška a kámoš jsme šli vyvolávat do jejího pokoje, všechno probíhalo bez problémů, vyvolali jsme mýho dědu, vyššího ducha, který mě má hodně rád a vždycky se mi ho podaří úspěšně napoprvé jak vyvolat tak odvolat, po chvíli za námi přišel kamarád J. Chvíli si z nás dělal legraci, protože na to nevěřil, ale najednou se začal třepat, obrátily se mu oči tak že měl jen bělmo a začal mluvit nějakým starým cizím jazykem. Řekla jsem jedné kamarádce ať si na něho lehne a drží ho aby si neublížil, ducha jsme odvolali. Kamarád J. se přestal klepat a vrátil se do normálu, mysleli jsme si, že to bude v pohodě a šli jsme se bavit mezi ostatní hosty.

Asi po půl hodině od toho incidentu jsem s J. zůstala sama, zase se začal třepat, obrátil ty oči znovu, chytl mě tak že to vcelku dost bolelo a začal na mě mluvit zase v tom cizím jazyce. Propleskla sem ho a křičela na něj že mu nerozumím, po chvíli na mě začal mluvit česky. Připadal mi, jakoby se do něj převtělili dva duchové. Satan a jeho tlumočník, Satan mluvil tím jazykem, vždycky když říkal nějaké slovo kde bylo " S" tak to znělo tak vysyčeně, jako had! A pak jeho tlumočník a ten mluvil česky, v tu chvíli měl oči normální. Řekl mi: J.:" Probudilas ho, je v něm! Chce tě!" Zeptala sem se ho kdo v něm je, a J. na to odpověděl " ON" . Tyhle stavy se mu v různých intervalech vracely, vždycky se předtím začal třepat, nemusela sem s ním být sama aby mi tohle říkal, ale nesměl ýt v espolečnosti více jak tří lidí, prostě když sem s ním byla já a ještě kámoška co sme vyvolávaly tak mi to říkal taky, ale říkal to jenom mě, alespoň mám několik svědků. Několikrát jsme spolu stáli na balkóně, pochopila sem totiž že mi chce něco říct, tak jsem se s ním snažila být sama, dodnes se divím, že jsem se ho vůbec nebála. Když se do toho stavu zase vrátil, říkal: " 16 let ho drží v sobě, se mno a s tebou zemře v hrobě" Pak omdlel, šla sem si pro vodu a polila ho, když se probudil tak do mě vrazil a málem mě shodil z balkóna, od té doby mám jizvu na noze která se vůbec nehojí! Několikrát taky opakoval: " říkal ti to celou dobu, ale tys ho neslyšela, nechtělas mu rozumět" , atd, tohle často opakoval, pak začal opakovat: " Chce ti to dát, mám ti to předat" tohle strašně dlouho opakoval a pořád nechtěl říct co....pak, po nějaký době řekl: " chce ti dát smrt!" a řekl to s takovým výrazem v očích, že sem se vážně strašně vyděsila. Pak taky opakoval, že jsem jeho spása. Na konci oslavy, když jsme zase zůstali sami se mě zaptal, jestli věřím v boha, když sem mu řekla že ne, řekl: " Jaktože ne, vždyť ho v tobě vidím!" a pak vzal z nástěnky špendlík a začal mi s ním vyhrožovat, tak jsem se radši zvedla a odešla, kámoška mi pak řekla, že ten špendlík
do místa, kde sem byla já. Holky ho zdržely aby mi něco neudělal, a jelikož bydlím asi 400m od místa oslavy, tak sem domů doběhla. Kamarádka mi pak volala, jestli už jsem doma, že ho neudržely a že vyběhl za mnou aniž by se obul a oblíkl.

Pak mi od něj došla SMSka: J.: Co ste to se mnou udělali? napsala sem mu ať na to nemyslí, aby se mu ten stav zase nevrátil, když jde domů. Napsal: " Mas svuj cas..ale on ne.tak se me a pa.zas nekdy." přišlo mi že to psal jakoby v tranzu, a ten zbytek sms v normalu. Druhý den ráno sem mu napsala jestli si pamatuje co dělal a jak mu je. Smsky co mi od něj došly byly v pořádku, ale prý doma pokreslil zdi klikyhákama. Večer mi ale od něj bez toho abych ho nějak vyprovokovala zase došla sms: Myslis ze vo nem nevim?Myslim zes to nemela delat!" kdyz sem mu napsala at toho necha tak mi napsal bez mezer: jensimeprobudila! Dalsi takovy smsky uz nebyly. Když sem pak o týden později byla za ním, doma na zdi měl nakresleny pentagram cerne magie - s hlavou kozla, satana. Ale nic si z oslavy nepamatoval.

Pak už bylo všechno v pohodě, řekla sem ale, že už nikdy nebudu vyvolávat. Holkám na intru sem všechno do posledního detailu řekla. 16.listopadu jsme jeli pařit na chatu ke kámošce z intru. Večer mě holky překecaly, abych s nima vyvolávala, že vyvoláme mýho dědu, jako vždycky, a aspoň se dozvím co to s tím kámošem a Satanem mělo znamenat. Vyvolaly jsme teda dědu, ale najednou to začalo psát 666. Tak jsme si povídaly se Satanem, řekl že nám nechce nic udělat. Kámoška ho cítila od začátku, ještě když se neozval, tak říkala, on tady je! To co mi řekl (napsal) mi vcelku vyrazilo dech! Řekl, že jsem jeho spása, že jsem se narodila pro to, abych pro něj zemřela. Že za těch 10 let kdy mám zemřít, mě zabije on, a tím se spasí od věčnosti. Tím že pak nastane vymírání zla jak na Zemi, tak v posmrtném životě. Zeptala jsem se ho, proč mě teda nezabil, hned jakmile jsem se narodila. Proč čeká dalších 26 let na to, aby se spasil. On řekl, že jsem tady taky pro to, abych něco dokázala. Můj sen je stát se kryptozooložkou, on řekl, že něco objevím. Pořád dokola mi v hlavě zněla dvě slova, a to: " chasay Satan" , řekla jsem je kamarádce, která je silně věřící, a jí okamžitě vyhrkly slzy z očí. On jí začal psát " nedělej to" , když se ho zeptala co nemá dělat, řekl " prostě to nedělej" , pak jsme se ho ptaly, co znamenají ty dvě slova, napsal že to je " oddej se Satanovi" . Tak jsme tak nějak pochopily, že se mu nemá oddávat. Povídaly jsme si s ním asi dvě hodiny, jakmile byla půlnoc, odešel sám, bez odvolávání.

Když jsme se vrátili na intr. Všechno jsem holkám řekla. Pročetly jsme si pár knížek, jestli nenajdem nějaký souvislosti. Nic. Holky vyvolávaly dál. Já u toho nikdy nejsem. Vždycky vyvolají nějakého dobrého ducha, ale jakmile dám prsty na ten předmět, který se pohybuje, začne to psát 666. Přijde vždycky když tohle udělám, aniž by ho někdo vyvolal.

Teď se dějí strašně divné věci:
1, jdu po ulici se dvouma kámošema a jednou kámoškou - všichni z intru - bavíme se o něčem, když padne slovo Satan, zhasne celá ulic. Pak se pomalu rožíná jedna lampa po druhé směrem k nám.
2, přišla jsem k té věřící kamarádce na pokoj, řekla jsem jí o tom jak zhasla ta ulic, a najednou zhaslo světlo u ní v pokoji, ona začala ječet a vyběhla z pokoje, že prý když se na mě v té tmě podívala, tak viděla něco hrozného, že sem to nebyla já!
3, od té doby zhasínají v mé blízkosti světla pořád. Ta věřící kámoška okolo sebe vždycky když je tma, nebo není úplně světlo, vidí černé postavičky, jak se vraždí. Vždycky se rozbrečí, a říká slovo vražda, pokaždé ji musíme uklidňovat.
4, ta věřící kamarádka se mu chce pomstít, tvrdí, že jí ničí život, protože je věřící, a on přece boha nesnáší. Prý má plán jak se mu pomstít. ten ale nechce nikomu říct, ani mě, že by nevyšel a že by zradila sama sebe kdyby mi to řekla. Řekla mi jen, že ho nemůže zabít, ale že ho strašně zklame, že mu vezme to nejdražší, co má. Víc mi neřekla.
5, ještě ten večer mi holky na pokoji řekly, že se jim svěřila: myslí si, že je nějaká generace Ježíše, tudíž i boha, a já že jsem zástupce Satana, a že mi dvě máme svést nějaký boj, holky chcou, abych se jí radši vyhýbala. Tak to taky tak dělám. Jmenuje se Michaela
- včera sem se dívala ne internetu na význam jmen - znamená to podobná Bohu, vcelku mě to dostalo, já se jmenuju Nikola, to znamená vítězství, a kámoška, která s nama vyvolávala na té chatě, je Dana, to znamená soudkyně. Možná je to jen náhoda, nevím co si o tom mám myslet.
6, moje spolubydlící na pokoji si ve škole nakreslila na A5 nápis Satan, různě to vyzdobila atd., ten papír pak dala za plakát na pokoji, ten plakát má na zdi nad lampičkou, nad postelí. Papír za tím plakátem vydržel týden, už se na něj i zapomnělo. Večer jsme se se spolubydlící bavily o satanovi, zhaslo světlo, takže jsme měly jen světlo z venku od lamp. A najednou ten papír zpod toho plakátu vypadl, a naprosto ladným pohybem spadl mezi naše postele. Strašně jsme se vyděsily. Pak jsme si zkusily znovu dát za ten plakát A5 tak jak to tam bylo předtím. Když ten papír ale vypadl, štrejchl o tu lampičku a spadl za postel. Takže to taky asi náhoda nebyla. Pak začala praskat skřín. Radši jsme odešly spát do jiného pokoje, tam zase začalo praskat topení, ale nám už se chtělo spát, tak jsme se přestaly vnímat a usly."V dedkovom byte

Pred dvoma rokmi mi zomrel moj dedko.Raz tam isla do jeho bytu mamina poliat kvety.
Zrazu sa zacala triast cela policka s poharmi.Ked mamina povedala ,ze -
:Dobre dedko uz som tu !!,tak sa to predtalo triast.Jedneho dna bol otec s dcerou sam doma.Dcerka sa hrala a zrazu niekto zvonil.
To dievcatko malo asi 6 rokov.NO a ono islo otvorit a bol tam nejaky chlap v ciernom obleku.
A povedal iba tolko ze ma odkazat ockovi ze tu zvonil ... . a povedal svoje meno.
Tak ona zavrela dvere a povedala ockovi ze tu bol ... .
Povedala toho muza meno a on sa zlakol a povedal:
PREBOHA VED TO BOL MOJ KAMARAT KTORY UZ DAVNO ZOMREL!...
urcite mal vyrocie a chcel mi to pripomenut.


BOLA SOM SAMA DOMA BOLO ASI TAK 9HODIN.ZAZVONIL ZVONCEK TAK SOM ISLA
OTVORIT ALE NIKTO TAM NEBOL.STRASNE SOM SA BALA A RADSEJ SOM ISLA SPAT.
NA DRUHI DEN SOM TO VIROZPRAVALA MAME A ONA MI POVEDALA ZE PRED
DVOMI ROKMI V TOMTO DOME ZOMREL NIEJAKI UJO PRESNE O DEVITEJ A
V TEN ISTI DEN.ASI CHCEL RIPOMENUT ZE UZ NENI MEDZI NAMI.


Vyvolávali sme duchov a povedali sme aby ten duch zavolal na moj mobil.
On naozaj zatelefonoval a ked sme to zdvihli tak tam bol hrozný hluk a povedal
nam aby sme s tym skoncili. Vsetci sme sa bali a rdsej ho odvolali.


tento príbeh mi rozprávala moja stará mama stalo sa to už dávno boli raz dve najlepšie kamarátky
jednej sa raz stala nehoda a zomrela druha bola s toho zničená a raz sa vybrala večer
na cintorín a od toho večera zmizla hladali ju všade a potom otvorili hrob tej
mrtvej a tam ju našli rozprávalo sa že ju stiahla zo sebou


Stalo sa to pred rokom.Vsetci uz spali a ja som sa zobudila ze pojdem na zachod.
Zrazu som pocula ako sa pustil pocitac.Ja som vyliezla zo zachodu ale pocitac bol vypnuty
.Potom o dve hodiny som sa zobudila na zapnutie pocitca.Naozaj bol tentoraz pocitac
zapnuty a pred nim akokeby niekto sedel.Zaliezla som naspät do izby aked som znova vykukla
uz tam nikto nebol.Ja som ten pocitac vipla a sla som sa napit.Nevedela som si to
vysvetlit a rano som sa dozvedelaze zomrel nas byvaly sused.


tento pribeh som nezazila ja ale moja mamina. raz bola sama doma a upratovala ked zrazu
niekto zaklopal na dvere, isla otvorit no nikto tam nebol. znovu sa vratila k svojej praci ked tu
zase niekto zaklopal, sla sa pozriet ale znovu tam nikto nebol este aj vysla na chodbu aby
sa o tom presvedcila ale nikde nic. ked sa to opakovalo treti krat mamina znervoznela.
uz ani nebola otvorit. po chvili jej zazvonil telefon mamine volali ze je umrel svagor. mamina
si mysli ze sa s nou bol rozlucit .

No vsetko dnes prebehlo v pohode,aj ked sa nenaplnili moje ocakavania,ale par zaujimavych veci
sa stalo,mal som cely den na nabijacke baterku do kamery a zrazu ked som ju zapol ked sme
vyvolavali tak bola vybita a kamera sa vypla,potom sme stale citili chlad,ale radiator v miestnosti
bol zapnuty,a vsetci sme mali husiu kozu jak ked snezi...no nevideli sme ziadneho ducha ale
taky neprijemny pocit stale jak keby tam niekto je a aj teraz ho mam ako keby dakto stoji zamnou...
Vyvolavali sme babku jedneho kamosa,takze ziadny strach nemam kedze zomrela prirodzenou
smrtou a nema dovod nieco zle spravit...odporucam skusit vsetkym avsak z mierou a treba
aspon trochu skusenosti,a hlavne ked sa daco stane nerobit paniku lebo to je najhorsia vec
aku mozte v spiritizme spravit

 


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

40 Ways to Lower Your Blood Weight

(Avoigiohaday, 24. 7. 2018 23:13)

Poids est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre determination bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/acheter-cialis-en-ligne-avis/

jazyk

(Belial666, 15. 2. 2009 20:46)

Jsem Satanista a k tomu prvnímu příběhu nezlob jse,ale satanistický jazyk neni hadí jazyk z Harryho Pottera,je to Enochiánský jazyk

Re: jazyk

(oldžej, 19. 5. 2015 11:41)

Satanista ? Tak potom nežiješ pro svět

Re: Re: jazyk

(ja, 26. 3. 2017 17:23)

pre svet nezije nikto- ludia by mali zit bud ako zive tvory pre to, aby prezili (co nerobia) alebo ako vizsie bytosti pre to, aby sa dostali esce vizsie (co tiez nerobia)- ja som psychycky macka, fizicky krypel a snazim sa zisit co s tym, takze tak

upír

(dia, 23. 3. 2014 11:29)

moja kamoska raz v skole vihlasila ze bi dala aj zivot za to abi videla upira.
vten vecer som ju prehovorila abi isla do discobaru
oslovil ju tam pekní clapec. chodil za nov každi večer v tíždni.raz jej povedal ze musí odíst a ci nechce ist s nim. ked sa ho pitala kam odpovedal.do ríše tvorov a temnot. kamoska si mislela ze zartuje a tak prikivla. na druhí den ak sa tak da nazvat noc k nej prisla sesternica . o polnoci ju volal cez okno ed .slubila si mi to krical. nikam nejdem kricala kamoska . vtedi ed zacal zvonit zvonil 15minut .zazu to prestalo. pockaj povedala kamoska sesternici. ked visla von nikdo tam nebol.vrátila sa dnu a okno bolo otvorené .sesternica ležala na podlahe a okolo nej bola kaluž krivi. kamoska zavolala záchranku. zrazu sa jej ozval v hlave hlas. prepač mi ale musel som sa vrátit do ríse temnot slubila si mi život tak som si ho zobral .povedala si ze chtes videt upira tak tu ma mas neodisla si ale zostala.a odvtedi ho nevidela

Re: upír

(erika, 28. 9. 2014 11:38)

To ty už vážne jebe že upir ty kokso toto môže iba debil napísať

Re: Re: upír

(marek, 12. 10. 2015 23:06)

a tebe jebe kto neveri na take ako su duchovia upiri a ty zly satani demoni kto nato neveri musi byť fakt postihnuty človek

Re: upír

(Tono, 23. 10. 2016 16:14)

.....dobrrrree na co ides? Daj aj mne...

Deti vidia duchov

(Petra, 17. 4. 2016 14:44)

Jedna teta mala dieťa. A bola noc. Malé dieťa a tá jeho mamina sa chystali spať. A bola asi pol noc. Mama sa pozrela čo dieťa robí a hovorilo to dieťa na na na a niečomu podálo to dieťa dudel. Túto hystorku nechápem doteraz

magia

(wolf, 2. 7. 2011 17:26)

pocujte som vlkolak ak chcete napiste na rendopa pokec a mgiu robim dost dlho takze viem o tom dost

Re: magia

(kelsey, 29. 12. 2012 15:19)

ty kokos vsetci ti tak uveria ze si vlkolak a vies co som ja? ja som upirka!
a este nieco ked si ten vlkolak jak pises na klavesnici atd a este si aj na pokeci? tak si nevymislaj to si rovno mohol napisat ja som duch a pisem si tu s vami a som aj na facebooku.

Re: Re: magia

(Jediny rozumny, 4. 11. 2015 19:00)

Ty si jebla?On to myslel zo srnady s tym vlkolakom :DD

Ďábel

(oldžej, 19. 5. 2015 11:33)

Jednou noc jsme s přítelem koukaly horory...já jsem se v noci zobudila na horečky a třáslo se to se mnou...horečky vystupovaly na 40 stupňu a přítel řekl aby jsmr šly do nemocnice...nasadly sme do auta a přítel ho startoval...auto nešlo a já jsem umirála v horečkách...zavolal záchranku a doktoři zistily že mám poškozený slepák...operovaly mě a mě se snívaly sny s ďáblem...potom mi začala umírat rodina a blízky...přítel se zrazil nq motorke a zostal na vozíčku...kamarátka jsi strelila do krku a přece to přežila no bohužel byla to mrtvá kamarátka...maminka stratila práci a táta umřel na infarkt...děda mi řekl aby jsem se tomu nepoddávala...když umřel i on bydlela jsem u babky...modlily jsme se a už jse všechno vrátilo do normálu

Biela Pani

(nuník1123, 17. 5. 2015 15:12)

Toto sa mi stalo naozaj.Bolo to presne na dusicky.Moji rodičia so sestrou a kamarátkou išli k babke. Ja a menšia sestra sme zostali doma samé.Pozerali sme televízor a za takú hodinku prišli rodičia a sestra. Mne bolo zle ako keby niekto stale stál pri mne. Všetci išli spat a mne sa nechcelo tak som sa hrala na mobile. Ocino vstal a spýtal sa má že prečo nespim slamka som sa ho ale odpovedala som mu "nechce sa mi" a zaspal na spät. Hrám sak stale na mobile a prišla pri mna žena v bielom. Najprv išla do kuchyne a potom prišla ku mne. Triasla som sa lebo som sa bála a stale sa na mňa pozerala. Pozrela som sa na ňu a ona sa usmiala a odišla ja som vypla mobil a zaspala som. Na druhy deň som to povedala sestre a ona mi neverila možno ani vy mi nebudete veriť ale to je fakt pravda.

vyvolavanie duchov1

(Drakensang, 30. 3. 2015 20:26)

Raz rodičia odišli preč a bol som sam doma.Chystal som sa vyvolať duchovný keď som šiel pre tanier ktorý patri ku vyvolavaniu duchov.Za tanier za stenou som započul búchanie. Bol som ticho .Potichu som šiel pre mobil natočiť to ale búchanie upútalo moju pozornosť a vratil som sa k tomu.Skusal som to počuť tak ze som príležitosť ucho k drene ale bolo ticho.

Re: vyvolavanie duchov1

(Drakensang, 30. 3. 2015 20:28)

No spravil som tam chyby duchovný =duchov

DUCH

(katica, 14. 2. 2015 17:21)

duchoviaaaaaaaaaaaaaaa

Satan

(Endaria, 25. 12. 2014 1:14)

A ty nevieš, že Satan je klamár? Sladkými rečami ťa obalamúti, aby ťa stiahol na svoju stranu. Takto to on vždy robí... Ty nie si jeho spásou, on ťa chce zničiť....... On ľudí nenávidí... Mala som raz dva sny a v oboch ma Satan volal k sebe. Doslova po mne túžil a bol v podobe krásneho chlapa....Ale ani v sne som sa mu nepoddala... Pamätám sa, že som pred ním v sne utekala. A ty by si sa mala spamätať a nevyvolávať duchov......

duchovia a iné

(olivia, 13. 12. 2007 19:50)

viete čo dievčatá,je mi z toho zle čo tu píšete,bez urážky ale ste tak hlúpe a nevedomé alebo pochabé a naivné...? zo zvedavosti vyvolávate satana a tak sa možete zamotať a narobiť si zle..namiesto tých sprostostí čo prevádzate by vám nezaškodil aspon 1. uprimný očenáš.alebo meditácia, a ešte napíšete takú sprostost že ste stupenkyne satana viete čo vlastne hovoríte???to sa nedá ani čítať,kde je vaša inteligencia? a rozumné zmýšlanie.len vyskušajte jeden satanistický obrad,tak vás ani exorcista z toho nevyseká.ani neviete čo robíte!!!ešte nikto tu nič rozumné nenapísal.pochabé puberačky.vzpamatajte sa kym nebude neskoro

Re: duchovia a iné

(lucka, 28. 9. 2014 11:35)

Máš praudu


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

následující »