Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příběh, co Vám teď napíšu se se mnou táhne už od 6.11.04 až do teď a nuda, ta to opravdu není...

O vyvolávání duchů jsem hodně četla, začala jsem s tím zhruba v září tohoto roku, nikdy se nic špatného nestalo, občas jsme s kámoškama (vyvoláváme na internátu) vyvolaly ducha, který si z nác dělal jen srandu, ale jakmile jsme v tom měly víc zkušenností, začalo se nám dařit vyvolávat i vyšší duchy. Řekly jsme si ale, že nikdy nevyvoláme satana. Ducha jsme vždycky úspěšně vyvolaly i odvolaly! Nejčastěji jsme vyvolávaly mýho dědu. Ptaly jsme se ho i na budoucnost, řekl mi, že umřu za deset let a že mě někdo zabije. Jsem s tím vcelku spokojená, nevím proč, ale dožít se 26 mi stačí.

6.listopadu slavila kamarádka narozeniny, oslava proběhla u ní doma, já, ještě jedna kámoška a kámoš jsme šli vyvolávat do jejího pokoje, všechno probíhalo bez problémů, vyvolali jsme mýho dědu, vyššího ducha, který mě má hodně rád a vždycky se mi ho podaří úspěšně napoprvé jak vyvolat tak odvolat, po chvíli za námi přišel kamarád J. Chvíli si z nás dělal legraci, protože na to nevěřil, ale najednou se začal třepat, obrátily se mu oči tak že měl jen bělmo a začal mluvit nějakým starým cizím jazykem. Řekla jsem jedné kamarádce ať si na něho lehne a drží ho aby si neublížil, ducha jsme odvolali. Kamarád J. se přestal klepat a vrátil se do normálu, mysleli jsme si, že to bude v pohodě a šli jsme se bavit mezi ostatní hosty.

Asi po půl hodině od toho incidentu jsem s J. zůstala sama, zase se začal třepat, obrátil ty oči znovu, chytl mě tak že to vcelku dost bolelo a začal na mě mluvit zase v tom cizím jazyce. Propleskla sem ho a křičela na něj že mu nerozumím, po chvíli na mě začal mluvit česky. Připadal mi, jakoby se do něj převtělili dva duchové. Satan a jeho tlumočník, Satan mluvil tím jazykem, vždycky když říkal nějaké slovo kde bylo " S" tak to znělo tak vysyčeně, jako had! A pak jeho tlumočník a ten mluvil česky, v tu chvíli měl oči normální. Řekl mi: J.:" Probudilas ho, je v něm! Chce tě!" Zeptala sem se ho kdo v něm je, a J. na to odpověděl " ON" . Tyhle stavy se mu v různých intervalech vracely, vždycky se předtím začal třepat, nemusela sem s ním být sama aby mi tohle říkal, ale nesměl ýt v espolečnosti více jak tří lidí, prostě když sem s ním byla já a ještě kámoška co sme vyvolávaly tak mi to říkal taky, ale říkal to jenom mě, alespoň mám několik svědků. Několikrát jsme spolu stáli na balkóně, pochopila sem totiž že mi chce něco říct, tak jsem se s ním snažila být sama, dodnes se divím, že jsem se ho vůbec nebála. Když se do toho stavu zase vrátil, říkal: " 16 let ho drží v sobě, se mno a s tebou zemře v hrobě" Pak omdlel, šla sem si pro vodu a polila ho, když se probudil tak do mě vrazil a málem mě shodil z balkóna, od té doby mám jizvu na noze která se vůbec nehojí! Několikrát taky opakoval: " říkal ti to celou dobu, ale tys ho neslyšela, nechtělas mu rozumět" , atd, tohle často opakoval, pak začal opakovat: " Chce ti to dát, mám ti to předat" tohle strašně dlouho opakoval a pořád nechtěl říct co....pak, po nějaký době řekl: " chce ti dát smrt!" a řekl to s takovým výrazem v očích, že sem se vážně strašně vyděsila. Pak taky opakoval, že jsem jeho spása. Na konci oslavy, když jsme zase zůstali sami se mě zaptal, jestli věřím v boha, když sem mu řekla že ne, řekl: " Jaktože ne, vždyť ho v tobě vidím!" a pak vzal z nástěnky špendlík a začal mi s ním vyhrožovat, tak jsem se radši zvedla a odešla, kámoška mi pak řekla, že ten špendlík
do místa, kde sem byla já. Holky ho zdržely aby mi něco neudělal, a jelikož bydlím asi 400m od místa oslavy, tak sem domů doběhla. Kamarádka mi pak volala, jestli už jsem doma, že ho neudržely a že vyběhl za mnou aniž by se obul a oblíkl.

Pak mi od něj došla SMSka: J.: Co ste to se mnou udělali? napsala sem mu ať na to nemyslí, aby se mu ten stav zase nevrátil, když jde domů. Napsal: " Mas svuj cas..ale on ne.tak se me a pa.zas nekdy." přišlo mi že to psal jakoby v tranzu, a ten zbytek sms v normalu. Druhý den ráno sem mu napsala jestli si pamatuje co dělal a jak mu je. Smsky co mi od něj došly byly v pořádku, ale prý doma pokreslil zdi klikyhákama. Večer mi ale od něj bez toho abych ho nějak vyprovokovala zase došla sms: Myslis ze vo nem nevim?Myslim zes to nemela delat!" kdyz sem mu napsala at toho necha tak mi napsal bez mezer: jensimeprobudila! Dalsi takovy smsky uz nebyly. Když sem pak o týden později byla za ním, doma na zdi měl nakresleny pentagram cerne magie - s hlavou kozla, satana. Ale nic si z oslavy nepamatoval.

Pak už bylo všechno v pohodě, řekla sem ale, že už nikdy nebudu vyvolávat. Holkám na intru sem všechno do posledního detailu řekla. 16.listopadu jsme jeli pařit na chatu ke kámošce z intru. Večer mě holky překecaly, abych s nima vyvolávala, že vyvoláme mýho dědu, jako vždycky, a aspoň se dozvím co to s tím kámošem a Satanem mělo znamenat. Vyvolaly jsme teda dědu, ale najednou to začalo psát 666. Tak jsme si povídaly se Satanem, řekl že nám nechce nic udělat. Kámoška ho cítila od začátku, ještě když se neozval, tak říkala, on tady je! To co mi řekl (napsal) mi vcelku vyrazilo dech! Řekl, že jsem jeho spása, že jsem se narodila pro to, abych pro něj zemřela. Že za těch 10 let kdy mám zemřít, mě zabije on, a tím se spasí od věčnosti. Tím že pak nastane vymírání zla jak na Zemi, tak v posmrtném životě. Zeptala jsem se ho, proč mě teda nezabil, hned jakmile jsem se narodila. Proč čeká dalších 26 let na to, aby se spasil. On řekl, že jsem tady taky pro to, abych něco dokázala. Můj sen je stát se kryptozooložkou, on řekl, že něco objevím. Pořád dokola mi v hlavě zněla dvě slova, a to: " chasay Satan" , řekla jsem je kamarádce, která je silně věřící, a jí okamžitě vyhrkly slzy z očí. On jí začal psát " nedělej to" , když se ho zeptala co nemá dělat, řekl " prostě to nedělej" , pak jsme se ho ptaly, co znamenají ty dvě slova, napsal že to je " oddej se Satanovi" . Tak jsme tak nějak pochopily, že se mu nemá oddávat. Povídaly jsme si s ním asi dvě hodiny, jakmile byla půlnoc, odešel sám, bez odvolávání.

Když jsme se vrátili na intr. Všechno jsem holkám řekla. Pročetly jsme si pár knížek, jestli nenajdem nějaký souvislosti. Nic. Holky vyvolávaly dál. Já u toho nikdy nejsem. Vždycky vyvolají nějakého dobrého ducha, ale jakmile dám prsty na ten předmět, který se pohybuje, začne to psát 666. Přijde vždycky když tohle udělám, aniž by ho někdo vyvolal.

Teď se dějí strašně divné věci:
1, jdu po ulici se dvouma kámošema a jednou kámoškou - všichni z intru - bavíme se o něčem, když padne slovo Satan, zhasne celá ulic. Pak se pomalu rožíná jedna lampa po druhé směrem k nám.
2, přišla jsem k té věřící kamarádce na pokoj, řekla jsem jí o tom jak zhasla ta ulic, a najednou zhaslo světlo u ní v pokoji, ona začala ječet a vyběhla z pokoje, že prý když se na mě v té tmě podívala, tak viděla něco hrozného, že sem to nebyla já!
3, od té doby zhasínají v mé blízkosti světla pořád. Ta věřící kámoška okolo sebe vždycky když je tma, nebo není úplně světlo, vidí černé postavičky, jak se vraždí. Vždycky se rozbrečí, a říká slovo vražda, pokaždé ji musíme uklidňovat.
4, ta věřící kamarádka se mu chce pomstít, tvrdí, že jí ničí život, protože je věřící, a on přece boha nesnáší. Prý má plán jak se mu pomstít. ten ale nechce nikomu říct, ani mě, že by nevyšel a že by zradila sama sebe kdyby mi to řekla. Řekla mi jen, že ho nemůže zabít, ale že ho strašně zklame, že mu vezme to nejdražší, co má. Víc mi neřekla.
5, ještě ten večer mi holky na pokoji řekly, že se jim svěřila: myslí si, že je nějaká generace Ježíše, tudíž i boha, a já že jsem zástupce Satana, a že mi dvě máme svést nějaký boj, holky chcou, abych se jí radši vyhýbala. Tak to taky tak dělám. Jmenuje se Michaela
- včera sem se dívala ne internetu na význam jmen - znamená to podobná Bohu, vcelku mě to dostalo, já se jmenuju Nikola, to znamená vítězství, a kámoška, která s nama vyvolávala na té chatě, je Dana, to znamená soudkyně. Možná je to jen náhoda, nevím co si o tom mám myslet.
6, moje spolubydlící na pokoji si ve škole nakreslila na A5 nápis Satan, různě to vyzdobila atd., ten papír pak dala za plakát na pokoji, ten plakát má na zdi nad lampičkou, nad postelí. Papír za tím plakátem vydržel týden, už se na něj i zapomnělo. Večer jsme se se spolubydlící bavily o satanovi, zhaslo světlo, takže jsme měly jen světlo z venku od lamp. A najednou ten papír zpod toho plakátu vypadl, a naprosto ladným pohybem spadl mezi naše postele. Strašně jsme se vyděsily. Pak jsme si zkusily znovu dát za ten plakát A5 tak jak to tam bylo předtím. Když ten papír ale vypadl, štrejchl o tu lampičku a spadl za postel. Takže to taky asi náhoda nebyla. Pak začala praskat skřín. Radši jsme odešly spát do jiného pokoje, tam zase začalo praskat topení, ale nám už se chtělo spát, tak jsme se přestaly vnímat a usly."V dedkovom byte

Pred dvoma rokmi mi zomrel moj dedko.Raz tam isla do jeho bytu mamina poliat kvety.
Zrazu sa zacala triast cela policka s poharmi.Ked mamina povedala ,ze -
:Dobre dedko uz som tu !!,tak sa to predtalo triast.Jedneho dna bol otec s dcerou sam doma.Dcerka sa hrala a zrazu niekto zvonil.
To dievcatko malo asi 6 rokov.NO a ono islo otvorit a bol tam nejaky chlap v ciernom obleku.
A povedal iba tolko ze ma odkazat ockovi ze tu zvonil ... . a povedal svoje meno.
Tak ona zavrela dvere a povedala ockovi ze tu bol ... .
Povedala toho muza meno a on sa zlakol a povedal:
PREBOHA VED TO BOL MOJ KAMARAT KTORY UZ DAVNO ZOMREL!...
urcite mal vyrocie a chcel mi to pripomenut.


BOLA SOM SAMA DOMA BOLO ASI TAK 9HODIN.ZAZVONIL ZVONCEK TAK SOM ISLA
OTVORIT ALE NIKTO TAM NEBOL.STRASNE SOM SA BALA A RADSEJ SOM ISLA SPAT.
NA DRUHI DEN SOM TO VIROZPRAVALA MAME A ONA MI POVEDALA ZE PRED
DVOMI ROKMI V TOMTO DOME ZOMREL NIEJAKI UJO PRESNE O DEVITEJ A
V TEN ISTI DEN.ASI CHCEL RIPOMENUT ZE UZ NENI MEDZI NAMI.


Vyvolávali sme duchov a povedali sme aby ten duch zavolal na moj mobil.
On naozaj zatelefonoval a ked sme to zdvihli tak tam bol hrozný hluk a povedal
nam aby sme s tym skoncili. Vsetci sme sa bali a rdsej ho odvolali.


tento príbeh mi rozprávala moja stará mama stalo sa to už dávno boli raz dve najlepšie kamarátky
jednej sa raz stala nehoda a zomrela druha bola s toho zničená a raz sa vybrala večer
na cintorín a od toho večera zmizla hladali ju všade a potom otvorili hrob tej
mrtvej a tam ju našli rozprávalo sa že ju stiahla zo sebou


Stalo sa to pred rokom.Vsetci uz spali a ja som sa zobudila ze pojdem na zachod.
Zrazu som pocula ako sa pustil pocitac.Ja som vyliezla zo zachodu ale pocitac bol vypnuty
.Potom o dve hodiny som sa zobudila na zapnutie pocitca.Naozaj bol tentoraz pocitac
zapnuty a pred nim akokeby niekto sedel.Zaliezla som naspät do izby aked som znova vykukla
uz tam nikto nebol.Ja som ten pocitac vipla a sla som sa napit.Nevedela som si to
vysvetlit a rano som sa dozvedelaze zomrel nas byvaly sused.


tento pribeh som nezazila ja ale moja mamina. raz bola sama doma a upratovala ked zrazu
niekto zaklopal na dvere, isla otvorit no nikto tam nebol. znovu sa vratila k svojej praci ked tu
zase niekto zaklopal, sla sa pozriet ale znovu tam nikto nebol este aj vysla na chodbu aby
sa o tom presvedcila ale nikde nic. ked sa to opakovalo treti krat mamina znervoznela.
uz ani nebola otvorit. po chvili jej zazvonil telefon mamine volali ze je umrel svagor. mamina
si mysli ze sa s nou bol rozlucit .

No vsetko dnes prebehlo v pohode,aj ked sa nenaplnili moje ocakavania,ale par zaujimavych veci
sa stalo,mal som cely den na nabijacke baterku do kamery a zrazu ked som ju zapol ked sme
vyvolavali tak bola vybita a kamera sa vypla,potom sme stale citili chlad,ale radiator v miestnosti
bol zapnuty,a vsetci sme mali husiu kozu jak ked snezi...no nevideli sme ziadneho ducha ale
taky neprijemny pocit stale jak keby tam niekto je a aj teraz ho mam ako keby dakto stoji zamnou...
Vyvolavali sme babku jedneho kamosa,takze ziadny strach nemam kedze zomrela prirodzenou
smrtou a nema dovod nieco zle spravit...odporucam skusit vsetkym avsak z mierou a treba
aspon trochu skusenosti,a hlavne ked sa daco stane nerobit paniku lebo to je najhorsia vec
aku mozte v spiritizme spravit

 


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

duch v pivnici

(lenusqa, 29. 6. 2012 19:26)

Ahojte,môj príbeh sa odohral pred rokom.Mala som 10 rokov.Teraz mám 11 a stále nemôžem na to zabudnúť.Raz cez prázdniny som si k sebe zavolala kamošku ktorá bola moja naj kamoška.Moji rodičia neboli doma,lebo išli do práce.Tak sme si s kamoškou ešte pred tým kúpili chipsy a pustili si horor.Zrazu začal obraz skákať.Myslela som že to kôli počasiu ktoré bolo.Zrazu sa vypla úplne.Kamoška sa začala báť.Vravela som jej,že to kôli počasiu.Tak sme DVD vypli a išli sme si ľahnúť.Zhruba o pol tretej ráno sme počuli buchoty,ktoré vychádzali s pivnice.Zobudila som kamošku a vyšli sme z postele.Chceli sme sa kuknúť čo to buchlo ale báli sme sa.Ja som nakoniec svoj strach prekonala a íla som do pivnice.Zasvietlia som a kráčala som po schodoch dole.Zrezu prestalo svetlo svietíť.Zľakla som sa ale kamoška mi podala baterku a pokračovala som.Keď som zišla dole,nič tam nebolo.Pivnica bola veľká tak som to tam chcela preskúmať všetko.Bála som sa a ruky sa mi triasli ako nikdy pred tým.Zrazu som počula ako sa zabuchli dvere a kamoška kričala že ich nemôže otvoriť.Ja som sa zľakla a snažila som sa dvere otvoriť ale nešlo to.Nakoniec sa otvorili samé.Zľakaná som sa musela vrátiť pre baterku ktorá mi vypadla keď sa zatvrili dvere.Ako som ju zdvihla uvidela som pred sebou nejakú postavu.Bola celá od krvi a nemala oči.Začala som kričať a utekala som.S kamoškou sme išli k susedom.Tam sme sa vyspali a keď sa rodičia vrátili z práce všetko sme im vyrozprávali a mama nám povedala že tu kedisy žila jedna žena so svojim bábom ktorú zabil jej bývalý manžel a polícia ju našla bez očí.Jej dieťa vraj zobral jej bývalý.Asi sa chcela pomsťiť za to co jej spravili!Toto nechcem nikdy zažiť. :( :'

cintorín

(Anonym, 23. 8. 2011 13:08)

TENTO PRíBECH JE SKUTOčNý VIEM TO LEBO SOM TAM BOL.Kamarát býva za cintorínom a 1 za mesiac robí s kamarátmi takú ožieračku (na to cintoríne) na jednej sme už boli v dobrej nálade (každí mal nad 18 (hovorím to preto aby ste mali pokoj v duši)) už v dobrej nálade sme hrali karty najprv len tak potom o peniaze. Neskôr sme si povedali hen je pol noc ideme vyvolávať duchov. Zobrali sme si z hrobou sviečky s kamienkov sme spravili kroch okolo neho boli rozostavané sviečky. Kamarát má raád mágiu rovnako ako ja. No začal trepať niečo o zblúdených dušiach a zrazu sa akoby z vedlajšieho hrobu začal dvíhať taký jemný opar akoby z čaju. Vietor ho privial na tie svečky a prisahám každí znás tam videl tvár potom som počul strašný krik taký piskot. Všetci čo tam boli (okrem mňa a toho kamaráta) začalo náz to zaujímať začali sme na tú paru rozprávať. Ona neodpovedalo (toto bol istotne alkohol) ale potom (muusím pripomenúť že bolo bezvetrie) ako bi ste na malí vlamienok vilial liter benzínu tej pari tam bola už strašne vela potom zhasli lampi pri ulici a aj tie sviečky tá para sa zrazila a bola tam postava môj kammarát ako sa to stalo bežal domou (naviše bol popálený) ja som ostal. Tá para sa kumne priblížila a akoby v hlave som počul hlas odporný proste ako niaky stará striga pisklavý zároveň hlboký a nepriemne klokotaví nabohla mi stoho husia koža. Potom mi povedal že som mal prísť dávno ja neviem strašne som sa bál potom povedal že som si zariadil na zemi peklo ale po smrti skutočný raj nie ten falošný (to je inak aký) potom akoby sa presunul cezo mňa ale asi zostal vo mne lebo som ho nevidel odpadol som zobudil som sa ndruhú deň na cintoríne pri mne stál ten kamarát šiel som k nemu všetko mu povedal ale nakoniec sme sa zhodli na tom že to bola hromadná halucinácia sposobená nekvalitným chlastom. Až do nedávna som tomu veril ale pri mne sa dejú samé čudné veci. Takýchto príbehov maám zhruba 12 takže to asi nebol alkohol či. ZA PRAVOPISNé CHYBY SA OSPRAVEDLŇUJEM. JE TO PRAVDA FAKT

Re: cintorín

(mia, 9. 12. 2011 10:49)

Samozrejme že sa ti takéto veci môžu diať keď sa dejú iným a aj mne tak prečo nie aj tebe.Nazvem to ,,pohrávanie" na cintorínoch nie je vôbec bezpečne,pretože sú tam zblúdilé duše,ktoré sa držia na zemi,a keď im narušíte ich pokoj začnú vás strašiť a prinajhoršom vás budú prenasledovať.S mojej vlastnej skúsenosti je to možné,pretože aj u mňa to tak bolo,kde som bola boli duchovia,mŕtvy stále so mnou a robili mi zo života peklo.Teraz ma už nestrašia tak moc ale mám takú smolu že už ich budem vidieť po zvyšok svojho života,a či sa pýtaš či som už na to zvykal,tak nie..na to sa zvyknúť nedá.Mali by ste ísť všetci čo ste boli na tom cintoríne tam prísť presne takú istú dobu,spraviť presne to isté čo ste aj vtedy spravili ale s jedným malým rozdielom,mali by ste sa im ospravedlniť že ste narušili ich pokoj a že nechce im ublížiť.Ale! Nemusí to zabrať,nie vždy to zaberie,pretože existuje veľa foriem duchov a ak sú to tí zlý,ktorý zostali na zemi len preto lebo chceli a nechcú ísť na 2stranu,môžu vám ešte viac ublížiť,a pri najhoršom by sa vám dostali do domu a to už sa nazýva poltergeist-budú vám rozhadzovať a premiestňovať veci,alebo vás začnú strašiť.ak sa smiem spýtať čo sa vám odvtedy deje,aké veci? Ak máte záujem napíšte mi na email. pomoc.znaha@centrum.sk

zapnutý počítač

(anonym, 19. 5. 2011 13:54)

V poslednej dobe sa mi stáva, že sa mi večer sám od seba zapne počítač. Mám síce notebook, ale takmer každý večer sa zobudím nato, že sa zapne. Raz som sa dľho učila, pretože na druhý deň som mala písomku a opäť sa to stalo. Postavila som sa a išla sa pozriet, či sa ten comp naozaj zapol. No ked som ho otvorila, tak bol vypnutý. Od tej doby mam na note booku vždy vypnute zvuky. Často mam pocit, že je niekto somnou v izbe. raz sa mi dokonca stalo, že sa mi moja stolička na kolieskach posunula do stredu izby...tak velmi som sa nikdy nebala. občas sa zase zobudím na zvlášny zvuk..akoby mi niekto klopkal na precovný stôl. Vtedy sa cela začnem triasť a obleje ma smrtelný pot....nenavidim taký pocit! človek by mal verit , že je niečo medzi Zemou a nebom.

varovanie

(miro, 24. 7. 2010 16:48)

nerobte to ani zo srandy lebo je to pre vas nebezpečne.

Re: varovanie

(palko, 19. 9. 2010 1:38)

co nebezpecne akurat nebespecne su prsia paneli anderson to je nebezpecne baby a ich rite prsia a ich stred medzi nohami ti tulpas to je nebezpecne
ano to

Re: varovanie

(Pantofle, 1. 5. 2011 14:42)

A pre teba akože ne?

Navěky AMEN!

(Verie , 1. 5. 2011 14:31)

Sila Božích paží, sila kríže to jsou nejvéčší sily a je jen na Vás pro kterou sílu se rozhodnete.. Jestli pro tu Satanovu nebo pro navěky žijící Boží sílu!

Vyslobodenie o demonov

(Rebeka Brown, 26. 3. 2011 21:28)

Knihy ktoré som Vám sem dal ukázu Vám ako bojovat proti mocnostiam zla. ALE VZDY SA MUSITE OBRACIAT NA JEŽIŠOVU KRV A JEHO POMAZANIE. Taktiez sa mu musite odovzdat a vtedy Satan nad Vami nema žaidnu sílu. Dalej je potreba i tak žit podla Jižiša. Ved posúdte sami...

http://www.ulozto.cz/8433778/r-brown-priprav-se-k-boji-pdf

http://www.ulozto.cz/8433779/rebecca-brown-prokleti-ktera-nebyla-zlomena-pdf

http://www.ulozto.cz/8433780/r-brown-prisel-osvobodit-zajate-pdf

???

(MIA, 12. 1. 2011 21:15)

Prečo keď niekto ziada o pomoc tak kazdy si pise svoje.Je mi uplne jasne ze sa neda zodpovedat na kazdu otazku a nie kazdy vie na nu odpovedat.Ja som mala vazny problem s duchmi a obratila sa len jedna osoba.A to mi este pisala ze keby sa o to nezaujima tak mi ani neapise.Tak sa pitam preco sme taky bezohladny k druhym ked mi sami mame mozno taky isty problem.Poradenie alebo aspon podpora ze da sa to do poriadku...???...

spln

(kajusiq, 14. 5. 2010 19:04)

ahojte,chcela by som vam porozpravat moj pribeh.
kazdy pondelok mam vytvarnu vychovu v umeleckej skole od stvrtej do pol siedmej vecer.
ked som z umeleckej prisla domov bola uz tma....vosla som do izby a pozrela na oblohu....bola taka jasna a obrovske mnozstvo hviezd...potom mi ten nadherny vyhlad prekazil spln mesiaca....
svietil tak silnoa mocne...ze so radsej zatiahla haluzie....naraz mi bolo hrozne divne.....nechcela som nic jesta ni pit....a tak som isla spat bez tychto dvoch veci..
no zobudila som sa presne o pol noci...bol hrozny vzduch v izbe...tak som podisla k oknu otvorila ho a vykukla vonku....byvame na 8 poschodi v baraku takze som cumela na balkon....pol balkonom mame ihrisko a vela barakov.....etse raz som pozrela na hodiny a potom na oblohu...zase tam bol ten odporny spln...
zacala sa mi tocit hlava....no po niekolkych sekundach to preslo...odrazu som zacula vytie vlka....u nas mi to bolo divne lebo vlci tu vobec niesu...no a potom som sa zahladela n parkovisko a co som videla!!!to mi vyrazilo dych....tam pod lampou na parkovisku stal obrovsky pes!.....vedela som ze ma nemoze vidiet ked so tak visoko a tak som sa upokojila.....po chvili sa ten pes otocil a zapozeral sa na mna!som bola z toho vyhukana ze ma spozoroval...
v takej vyske som bola predsa!-....mal strasidelne cervene oci....to mi bolo divne....rozbehlo sa to psisko k mojmu baraku!! ja som bleskovo zavrela okno a skocila do postele.....zakrila som sa az po hlavu....10 minut som tam sa schovavala....potom som vykukla von..a bolo vsetko v poriadku.....furt mi do oci svietilo svetlo splnu....odvtedy...mam zo splnu husiu kozu!

Re: spln

(palko j3a, 19. 9. 2010 1:54)

ja ti verim to bol vlci diabol tak davaj na seba pozor

Re: Re: spln

(Michal, 30. 12. 2010 1:06)

ty o tom niečo vieš? :P

duchovia

(Barča, 30. 11. 2010 14:07)

Viem každý má iný názor...ja na duchov verím a odkedy bývam pri cintoríne verím ešte viac...

....

(krestanstvo vs satanizmus, 29. 3. 2009 13:08)

kamarat a vies ty co je vobec diabol ci vas to v tom kostole neucili?diabol je padly anjel co sa vzoprel bohu tym ze dal ludom poznanie podla biblie... nebyt toho asi by si tu dneskaj nic nepisal....vsetci co su "akoze cirkevny hodnostari" vedia len nadavat a vyhrazat sa peklom...mam pre teba zlu spravu v PEKLE zijes ! vsetci po smrti skoncime na tom istom mieste bohuzial....hod to moj nazor

Re: ....

(Halsey, 23. 10. 2010 15:44)

toto je aj moj nazor v pekle uz davno zijeme

v piatok 13

(kajjiiii, 1. 10. 2010 19:23)

1 vecer 13 v piatok u mna spala kamoska vyvolavalisme duchov ona sa bala ale ja huraa!do toho napokom som ju presvedcila a isli sme vyvolavat duchov...nedarilo sa nam tak sme si povedali ze naco budeme vyvolavat ked sa nam nedari isli sme na net-na facebook lepsie povedane ... pisali sme si atd...a zrazu sme poculi v dome divne zvuky islisme sa pozret co to je zitilisme ze spadla vaza!z nicoho nic bolisme totizto same doma zrazuvipli elektriku lebo bolavelka burka strasne sme sa zlakli utekali sme domojej izby a tam sme sa zamkli poculi sme stale tie divne zvuky a na stene sme videli nieco bieleakoby...ani to neviem popisat!a ked uz zazli elektriku takna tej stene bol flak ktory tam nikdy nebolverte ci neverte na 2 den som zistila ze zomrela moja skoro naj kamoska basa-barbora ze by sa s nami chcela rozlucit?napisali-kika + kaja

moj nazor

(karolina, 1. 10. 2010 18:49)

ja vam vsetkym verim aj mne sa stali divne veci a z nicoho nic verteci neverte duchovia+demoni existuju!ale dam vam radu dozivota nikdy nevyvolavajte uz duchov nechcite vedet co sa stalomne a nechcem abxy sa tostalo aj vam!!!

vyvolavane

(martina, 2. 8. 2009 9:11)

Ludia nerobte to.Odkedy mi zomrel otec tak vidim duchov.Je to neprijemne a stale ich posielam prec a vy sa pokusate o pravy opak.Nechajte ich na pokoji bo kazdemu co vyvolava sa casom nieco stane.Mojho priatela sesternica komunikuje s anjelmi a sama mi povedala ze aj ona dava od takychto veci ruky prec.Vy ked umrete tiez budete chciet mat pokoj,tak nechajte aj ich!!!!

Re: vyvolavane

(palo, 19. 9. 2010 1:46)

ti fakt vidis duchov vav a co hcu od teba a tak ak sa mozem opitat odpis mi na pokeci volam sa ganster_cool