Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příběh, co Vám teď napíšu se se mnou táhne už od 6.11.04 až do teď a nuda, ta to opravdu není...

O vyvolávání duchů jsem hodně četla, začala jsem s tím zhruba v září tohoto roku, nikdy se nic špatného nestalo, občas jsme s kámoškama (vyvoláváme na internátu) vyvolaly ducha, který si z nác dělal jen srandu, ale jakmile jsme v tom měly víc zkušenností, začalo se nám dařit vyvolávat i vyšší duchy. Řekly jsme si ale, že nikdy nevyvoláme satana. Ducha jsme vždycky úspěšně vyvolaly i odvolaly! Nejčastěji jsme vyvolávaly mýho dědu. Ptaly jsme se ho i na budoucnost, řekl mi, že umřu za deset let a že mě někdo zabije. Jsem s tím vcelku spokojená, nevím proč, ale dožít se 26 mi stačí.

6.listopadu slavila kamarádka narozeniny, oslava proběhla u ní doma, já, ještě jedna kámoška a kámoš jsme šli vyvolávat do jejího pokoje, všechno probíhalo bez problémů, vyvolali jsme mýho dědu, vyššího ducha, který mě má hodně rád a vždycky se mi ho podaří úspěšně napoprvé jak vyvolat tak odvolat, po chvíli za námi přišel kamarád J. Chvíli si z nás dělal legraci, protože na to nevěřil, ale najednou se začal třepat, obrátily se mu oči tak že měl jen bělmo a začal mluvit nějakým starým cizím jazykem. Řekla jsem jedné kamarádce ať si na něho lehne a drží ho aby si neublížil, ducha jsme odvolali. Kamarád J. se přestal klepat a vrátil se do normálu, mysleli jsme si, že to bude v pohodě a šli jsme se bavit mezi ostatní hosty.

Asi po půl hodině od toho incidentu jsem s J. zůstala sama, zase se začal třepat, obrátil ty oči znovu, chytl mě tak že to vcelku dost bolelo a začal na mě mluvit zase v tom cizím jazyce. Propleskla sem ho a křičela na něj že mu nerozumím, po chvíli na mě začal mluvit česky. Připadal mi, jakoby se do něj převtělili dva duchové. Satan a jeho tlumočník, Satan mluvil tím jazykem, vždycky když říkal nějaké slovo kde bylo " S" tak to znělo tak vysyčeně, jako had! A pak jeho tlumočník a ten mluvil česky, v tu chvíli měl oči normální. Řekl mi: J.:" Probudilas ho, je v něm! Chce tě!" Zeptala sem se ho kdo v něm je, a J. na to odpověděl " ON" . Tyhle stavy se mu v různých intervalech vracely, vždycky se předtím začal třepat, nemusela sem s ním být sama aby mi tohle říkal, ale nesměl ýt v espolečnosti více jak tří lidí, prostě když sem s ním byla já a ještě kámoška co sme vyvolávaly tak mi to říkal taky, ale říkal to jenom mě, alespoň mám několik svědků. Několikrát jsme spolu stáli na balkóně, pochopila sem totiž že mi chce něco říct, tak jsem se s ním snažila být sama, dodnes se divím, že jsem se ho vůbec nebála. Když se do toho stavu zase vrátil, říkal: " 16 let ho drží v sobě, se mno a s tebou zemře v hrobě" Pak omdlel, šla sem si pro vodu a polila ho, když se probudil tak do mě vrazil a málem mě shodil z balkóna, od té doby mám jizvu na noze která se vůbec nehojí! Několikrát taky opakoval: " říkal ti to celou dobu, ale tys ho neslyšela, nechtělas mu rozumět" , atd, tohle často opakoval, pak začal opakovat: " Chce ti to dát, mám ti to předat" tohle strašně dlouho opakoval a pořád nechtěl říct co....pak, po nějaký době řekl: " chce ti dát smrt!" a řekl to s takovým výrazem v očích, že sem se vážně strašně vyděsila. Pak taky opakoval, že jsem jeho spása. Na konci oslavy, když jsme zase zůstali sami se mě zaptal, jestli věřím v boha, když sem mu řekla že ne, řekl: " Jaktože ne, vždyť ho v tobě vidím!" a pak vzal z nástěnky špendlík a začal mi s ním vyhrožovat, tak jsem se radši zvedla a odešla, kámoška mi pak řekla, že ten špendlík
do místa, kde sem byla já. Holky ho zdržely aby mi něco neudělal, a jelikož bydlím asi 400m od místa oslavy, tak sem domů doběhla. Kamarádka mi pak volala, jestli už jsem doma, že ho neudržely a že vyběhl za mnou aniž by se obul a oblíkl.

Pak mi od něj došla SMSka: J.: Co ste to se mnou udělali? napsala sem mu ať na to nemyslí, aby se mu ten stav zase nevrátil, když jde domů. Napsal: " Mas svuj cas..ale on ne.tak se me a pa.zas nekdy." přišlo mi že to psal jakoby v tranzu, a ten zbytek sms v normalu. Druhý den ráno sem mu napsala jestli si pamatuje co dělal a jak mu je. Smsky co mi od něj došly byly v pořádku, ale prý doma pokreslil zdi klikyhákama. Večer mi ale od něj bez toho abych ho nějak vyprovokovala zase došla sms: Myslis ze vo nem nevim?Myslim zes to nemela delat!" kdyz sem mu napsala at toho necha tak mi napsal bez mezer: jensimeprobudila! Dalsi takovy smsky uz nebyly. Když sem pak o týden později byla za ním, doma na zdi měl nakresleny pentagram cerne magie - s hlavou kozla, satana. Ale nic si z oslavy nepamatoval.

Pak už bylo všechno v pohodě, řekla sem ale, že už nikdy nebudu vyvolávat. Holkám na intru sem všechno do posledního detailu řekla. 16.listopadu jsme jeli pařit na chatu ke kámošce z intru. Večer mě holky překecaly, abych s nima vyvolávala, že vyvoláme mýho dědu, jako vždycky, a aspoň se dozvím co to s tím kámošem a Satanem mělo znamenat. Vyvolaly jsme teda dědu, ale najednou to začalo psát 666. Tak jsme si povídaly se Satanem, řekl že nám nechce nic udělat. Kámoška ho cítila od začátku, ještě když se neozval, tak říkala, on tady je! To co mi řekl (napsal) mi vcelku vyrazilo dech! Řekl, že jsem jeho spása, že jsem se narodila pro to, abych pro něj zemřela. Že za těch 10 let kdy mám zemřít, mě zabije on, a tím se spasí od věčnosti. Tím že pak nastane vymírání zla jak na Zemi, tak v posmrtném životě. Zeptala jsem se ho, proč mě teda nezabil, hned jakmile jsem se narodila. Proč čeká dalších 26 let na to, aby se spasil. On řekl, že jsem tady taky pro to, abych něco dokázala. Můj sen je stát se kryptozooložkou, on řekl, že něco objevím. Pořád dokola mi v hlavě zněla dvě slova, a to: " chasay Satan" , řekla jsem je kamarádce, která je silně věřící, a jí okamžitě vyhrkly slzy z očí. On jí začal psát " nedělej to" , když se ho zeptala co nemá dělat, řekl " prostě to nedělej" , pak jsme se ho ptaly, co znamenají ty dvě slova, napsal že to je " oddej se Satanovi" . Tak jsme tak nějak pochopily, že se mu nemá oddávat. Povídaly jsme si s ním asi dvě hodiny, jakmile byla půlnoc, odešel sám, bez odvolávání.

Když jsme se vrátili na intr. Všechno jsem holkám řekla. Pročetly jsme si pár knížek, jestli nenajdem nějaký souvislosti. Nic. Holky vyvolávaly dál. Já u toho nikdy nejsem. Vždycky vyvolají nějakého dobrého ducha, ale jakmile dám prsty na ten předmět, který se pohybuje, začne to psát 666. Přijde vždycky když tohle udělám, aniž by ho někdo vyvolal.

Teď se dějí strašně divné věci:
1, jdu po ulici se dvouma kámošema a jednou kámoškou - všichni z intru - bavíme se o něčem, když padne slovo Satan, zhasne celá ulic. Pak se pomalu rožíná jedna lampa po druhé směrem k nám.
2, přišla jsem k té věřící kamarádce na pokoj, řekla jsem jí o tom jak zhasla ta ulic, a najednou zhaslo světlo u ní v pokoji, ona začala ječet a vyběhla z pokoje, že prý když se na mě v té tmě podívala, tak viděla něco hrozného, že sem to nebyla já!
3, od té doby zhasínají v mé blízkosti světla pořád. Ta věřící kámoška okolo sebe vždycky když je tma, nebo není úplně světlo, vidí černé postavičky, jak se vraždí. Vždycky se rozbrečí, a říká slovo vražda, pokaždé ji musíme uklidňovat.
4, ta věřící kamarádka se mu chce pomstít, tvrdí, že jí ničí život, protože je věřící, a on přece boha nesnáší. Prý má plán jak se mu pomstít. ten ale nechce nikomu říct, ani mě, že by nevyšel a že by zradila sama sebe kdyby mi to řekla. Řekla mi jen, že ho nemůže zabít, ale že ho strašně zklame, že mu vezme to nejdražší, co má. Víc mi neřekla.
5, ještě ten večer mi holky na pokoji řekly, že se jim svěřila: myslí si, že je nějaká generace Ježíše, tudíž i boha, a já že jsem zástupce Satana, a že mi dvě máme svést nějaký boj, holky chcou, abych se jí radši vyhýbala. Tak to taky tak dělám. Jmenuje se Michaela
- včera sem se dívala ne internetu na význam jmen - znamená to podobná Bohu, vcelku mě to dostalo, já se jmenuju Nikola, to znamená vítězství, a kámoška, která s nama vyvolávala na té chatě, je Dana, to znamená soudkyně. Možná je to jen náhoda, nevím co si o tom mám myslet.
6, moje spolubydlící na pokoji si ve škole nakreslila na A5 nápis Satan, různě to vyzdobila atd., ten papír pak dala za plakát na pokoji, ten plakát má na zdi nad lampičkou, nad postelí. Papír za tím plakátem vydržel týden, už se na něj i zapomnělo. Večer jsme se se spolubydlící bavily o satanovi, zhaslo světlo, takže jsme měly jen světlo z venku od lamp. A najednou ten papír zpod toho plakátu vypadl, a naprosto ladným pohybem spadl mezi naše postele. Strašně jsme se vyděsily. Pak jsme si zkusily znovu dát za ten plakát A5 tak jak to tam bylo předtím. Když ten papír ale vypadl, štrejchl o tu lampičku a spadl za postel. Takže to taky asi náhoda nebyla. Pak začala praskat skřín. Radši jsme odešly spát do jiného pokoje, tam zase začalo praskat topení, ale nám už se chtělo spát, tak jsme se přestaly vnímat a usly."V dedkovom byte

Pred dvoma rokmi mi zomrel moj dedko.Raz tam isla do jeho bytu mamina poliat kvety.
Zrazu sa zacala triast cela policka s poharmi.Ked mamina povedala ,ze -
:Dobre dedko uz som tu !!,tak sa to predtalo triast.Jedneho dna bol otec s dcerou sam doma.Dcerka sa hrala a zrazu niekto zvonil.
To dievcatko malo asi 6 rokov.NO a ono islo otvorit a bol tam nejaky chlap v ciernom obleku.
A povedal iba tolko ze ma odkazat ockovi ze tu zvonil ... . a povedal svoje meno.
Tak ona zavrela dvere a povedala ockovi ze tu bol ... .
Povedala toho muza meno a on sa zlakol a povedal:
PREBOHA VED TO BOL MOJ KAMARAT KTORY UZ DAVNO ZOMREL!...
urcite mal vyrocie a chcel mi to pripomenut.


BOLA SOM SAMA DOMA BOLO ASI TAK 9HODIN.ZAZVONIL ZVONCEK TAK SOM ISLA
OTVORIT ALE NIKTO TAM NEBOL.STRASNE SOM SA BALA A RADSEJ SOM ISLA SPAT.
NA DRUHI DEN SOM TO VIROZPRAVALA MAME A ONA MI POVEDALA ZE PRED
DVOMI ROKMI V TOMTO DOME ZOMREL NIEJAKI UJO PRESNE O DEVITEJ A
V TEN ISTI DEN.ASI CHCEL RIPOMENUT ZE UZ NENI MEDZI NAMI.


Vyvolávali sme duchov a povedali sme aby ten duch zavolal na moj mobil.
On naozaj zatelefonoval a ked sme to zdvihli tak tam bol hrozný hluk a povedal
nam aby sme s tym skoncili. Vsetci sme sa bali a rdsej ho odvolali.


tento príbeh mi rozprávala moja stará mama stalo sa to už dávno boli raz dve najlepšie kamarátky
jednej sa raz stala nehoda a zomrela druha bola s toho zničená a raz sa vybrala večer
na cintorín a od toho večera zmizla hladali ju všade a potom otvorili hrob tej
mrtvej a tam ju našli rozprávalo sa že ju stiahla zo sebou


Stalo sa to pred rokom.Vsetci uz spali a ja som sa zobudila ze pojdem na zachod.
Zrazu som pocula ako sa pustil pocitac.Ja som vyliezla zo zachodu ale pocitac bol vypnuty
.Potom o dve hodiny som sa zobudila na zapnutie pocitca.Naozaj bol tentoraz pocitac
zapnuty a pred nim akokeby niekto sedel.Zaliezla som naspät do izby aked som znova vykukla
uz tam nikto nebol.Ja som ten pocitac vipla a sla som sa napit.Nevedela som si to
vysvetlit a rano som sa dozvedelaze zomrel nas byvaly sused.


tento pribeh som nezazila ja ale moja mamina. raz bola sama doma a upratovala ked zrazu
niekto zaklopal na dvere, isla otvorit no nikto tam nebol. znovu sa vratila k svojej praci ked tu
zase niekto zaklopal, sla sa pozriet ale znovu tam nikto nebol este aj vysla na chodbu aby
sa o tom presvedcila ale nikde nic. ked sa to opakovalo treti krat mamina znervoznela.
uz ani nebola otvorit. po chvili jej zazvonil telefon mamine volali ze je umrel svagor. mamina
si mysli ze sa s nou bol rozlucit .

No vsetko dnes prebehlo v pohode,aj ked sa nenaplnili moje ocakavania,ale par zaujimavych veci
sa stalo,mal som cely den na nabijacke baterku do kamery a zrazu ked som ju zapol ked sme
vyvolavali tak bola vybita a kamera sa vypla,potom sme stale citili chlad,ale radiator v miestnosti
bol zapnuty,a vsetci sme mali husiu kozu jak ked snezi...no nevideli sme ziadneho ducha ale
taky neprijemny pocit stale jak keby tam niekto je a aj teraz ho mam ako keby dakto stoji zamnou...
Vyvolavali sme babku jedneho kamosa,takze ziadny strach nemam kedze zomrela prirodzenou
smrtou a nema dovod nieco zle spravit...odporucam skusit vsetkym avsak z mierou a treba
aspon trochu skusenosti,a hlavne ked sa daco stane nerobit paniku lebo to je najhorsia vec
aku mozte v spiritizme spravit

 


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

vyvolanie ducha psa

(Jana, 21. 12. 2013 21:02)

Je možné vyvolať aj ducha mojho psa a papagája, obaja mi veľmi chybaju, aj moja Taruška aj čričinko, strašne chcela by som ich aspon na chvilocku vidiet a povedat im ako ich veľmi oboch milujem stale. Ja nechcem vyvolavat ducha cloveka ale dvoch zvierat je to mozne ?

Smrť ako tichosť

(LoLo, 20. 12. 2011 17:51)

časť1/Volam sa adam moja kamoška raz kupila knižku o upiroch jedneho dňa mi ju požičala ja som ju pečital celu ale bola somnu aj z jej naj. kamošku ked som prečital poslednú vetu začal som sa správať divne začal som počuvať emo oblikal som sa ako upír a pod kamaratka povedala že tu knižku mi mesiac nechajú aby pozorovali moje spravanie každý deň boli u mňa a rozprávali sa so mnou robili to ako projekt na naboženstvo :D mne to bolo tak 3.5. raz ked išla kamoška na zachod a ta druha sa išla nadichať čerstvého vzduchusom na jednu čakal za dveram aby ked otvorí ma nevidela ked ju som už išiel kusnuť do krku sa ta druha rozbehla a zhodila ma na zem nikdy nezabudla tie červeno šede oči a ich viraz ríchlo utekali no ja som ležal s tim pohladom do steni potom prišli znovu a ja som už ich nechcel kusnuť ale pokusil som sa o iný figel dal som im vlastnú krv ale oni si to pozreli na nete a nevipili to deň po konci mesiaca som z plačom kompletne prišiel do šlňkoly a nevedel som vôbec čo sa mi stalo ked som si to prečital nič mi nebolo ale ked som pozrel prvu strnku uvidel som zase tu vetu a tak ma jedna znich poboskala na lico a ja som odpadol asi na 15minut časť2 1deň: prečital posledné tri vety a zmenil správanie 2deň:zmenil štýl na Emo Ofinu si dal prefarbiť na šedo ........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................Posledný deň: skoro kusol kamošku do krku Deň potom:Do školy prišiel z plačom že mu je všetko luto od vtedy ubehol jeden rok ale už bol navždý iný uš to nebol naš kamoš videly sme v nom len niečo iné proste to nebol teen starý adam

Re: Smrť ako tichosť

(KRISTYNA, 11. 2. 2012 12:23)

JÉ TO MI JE OPRAVDU LITO MESE NECO PODOBNEHO TAKY STALO ZE SEM VI DELA DUCHA

Re: Smrť ako tichosť

(LKA, 9. 11. 2013 15:20)

Milujeeeeeeeeeeeeeeem EMO Štýl...!

lalalalala

(natalia , 8. 11. 2013 17:05)

Bola som z kamoškou vonku na konci dediny bol opusteny dom v tom dome zomrela jedna rodina.

Nic moc zvlastne

(povercivy, 22. 9. 2013 10:23)

Taketo veci ma dost zaujimaju a vela pribrhov citam... Co sa mne take stalo bolo raz cez leto ked sme mali c celom dome pootvarane vsetky dvere (okrem vchodovych samozrejme) a noci som sa zobudil na zly sen tak som sa siel napit a ked som sa vracal naspat tak z chodby som videl ako keby na balkone stala vysoka postava v ciernom a mal som pocit ze sa pozerala na mna... Stal som tam asi minutu a nechcelo to zmyznut .. So strachom som si lahol a potom aj zaspal no sem- tam sa mi stava ze ked som idem spat, mam vypnutu telku tym padom mi do izby nic nesvieti sa mi zda ze sa od chrbta na mna niekto pozera a dost z blizka ale ked sa otocim ten pocit zmizne a este niekedy a to cez den ked som doma sam a je uplne ticho tak v perifernom videni uplne v rohi ako keby som videl mali skrcenu postavu divajucu sa na mna ale ked otocim hlavu nic tam nie je... Mozno je to len moja predstavivost no od vtedy zaspavam len s telkou nastavenou s vypnutim na cas

už nevládzem...

(lli, 16. 9. 2013 20:41)

ja napr od malička cítim ak je niekto v izbe. ako som sa presťahovala do domu chodí ma navštevovať duch... teda myslím a dúfam že je to duch:D ne som si istá či je to od vtedy ako som sa presťahovala, lebo aj pred tým som mávala podobný poct. keď sedávam za pc, cítim jeho pohlad na krku, už som si na neho zvykla, takže keĎ príde rozprávam sa s ním :D"už zase si tu? ty si nedáš pokoj" a pod, vela krát viem dokonca presne určiť kde stojí,, zodvihnem sa zo stoličky a najčastejšie mi stojí pri posteli, ale niekedy aj hneď za mnou, alebo vedla mňa, pár krát som sa zobudila, na to že som cítila ako keĎ sa na mňa niekto pozerá z pár centimtrov od mojej hlavy. neviem čo chce, neviem prečo sem chodí, a nebojím sa ho. ale ma naštval lebo keĎ sem prišla kamarátka ku mne spať, chcela som ho s nou vyvolať aby som zistila prečo za mnou chodíí... ten smrad sa neukázal, vôbec som ho necítila, ako keby mi to robl naschvál, alebo sa možno bál kamarátky... neviem prečo, ale od vtedy som ho necítila.. dokonca mi chýba:D s to kamarátkou , ona býva pri cintoríne asi 300 metrov od neho, chodievame keĎ spím u nej večer tam. má tam mačku, nie je jej, ale spáva na cintoríne, vždy keď nás uvidí, rozbehne sa za nami, je zváštna. na tom cintoríne mám starkého, umrel asi pred desiatimi rokmi, tak som sa iša pozrieť na jeho hrob, je úple hore(cintorín je v kopci) nikdy som sa nebála tmy, práveže ju mám rada a kedže ma už od malička navštevoval moj kamarát:) nebála som sa. vyšla som hore a zrazu som mala hnusný pocit, zimomriavky strach.... za posledným raddom hrobou je už les a od tial som cítila niekoho pohlad. nebol ako ten od kamaráta... zbadala som tak tmavú postavu, taký tieň len na okamih a keĎ som sa rozhodla že radšej idem preč, niečo sa na mna rozbehlo... nevidela som nič, nie preto že bola tma, svietil mesiac aj lampy, ale šlo to z dvoch strán priamo na mňa a bežalo to strašne rýchlo, kamarátka stále asi desať metrov odomňa a jej mačka začala mňaukať, kamarátka na mna zakričala aby som šla preč... nemusela mi to an hovoriť lebo som sa už otáčala a bežala som dole, na schodoch som zacítila vánok, rýchly.. nebol to vánok bolo to príliž krátke na vánok a príliž rýchle, ako keby mi do lavého ucha niekto dýchol stuený dych. chodievame tam stále, vždy počujeme ženské výkriky z hory, kroky čo chodia pomedzi hroby a pod. nerobíme si z toho srandu, obe vieme že to sranda nie je, ale chceme ich kontaktovať. keĎ už sa celý život točia okolo mňa aj okolo nej... ale už sme vyvolávali spoň päť krát, ani raz sme nikoho nevyvolali(alebo o sebe aspoň nedal vedieť) už mám nervy:D

nočná žena

(anonym, 31. 8. 2013 17:44)

bola noc .. a ja mám dobrý sluch a stále ked niekto ide ku mne počujem kroky .. v noci som spala .. a zobudila som sa .. cez moju izbu prešla žena .. najskôr som si pomyslela že "áá mama si už ide lahnúť,asi bola na WC" .. ráno som sa pýtala oca že prečo behal po byte v noci.. on mi povedal že nebehal .. a potom som sa to isté spýtala mami .. ani tá nebehala .. povedala som im to s tou ženou ... neverili mi .. nikto mi to neverí .. neviem prečo .. možno mi to neuveríte ani vy ale mne sa to fakt stalo.. neviem vážne čo to bolo videla som iba ženu celú v čiernom .. áno som možno blázon .. ale stalo sa to ! ...

Pls

(FuZo, 25. 7. 2009 13:41)

Ako sa vyvolavaju duchovia hrozne rad by som sa to naučil teda ten postup a odvolanie ???

Re: Pls

(miro, 24. 7. 2010 16:51)

nepokušaj sa o to ,može ta to stat vela.

Re: Re: Pls

(palkoo, 19. 9. 2010 1:30)

co vela hah 1 cent

Re: Re: Re: Pls

(fusky, 17. 1. 2013 18:41)

Nerob si z toho srandu to je vazna vec ak to skusis raz na to doplatis to mi ver

Re: Nepocuvaj ostatnych

(Dmo-Omen, 9. 9. 2010 9:00)

duchov sa neoplati moc vyvolavat samozrejme treba to ako zaklad k nejakej evokacii vzdy by ste mali s priatelmy vyvolavat najprw neco slabe kde vies ze nejde o velku obetu ale nezabudaj ze okultizmus uci ze mas byt pripraveny dat do toho vsetko tak vyvolavajte napriklad nejakeho pribuzneho co zomrel prirodzenou smrtou taky sa v podstate odvola aj sam od seba ked uz prenho nic nemate ....(treba stravit velaa casu paxovanim ak chces dosiahnut vesiu urven ako v okultizme tak v spiritizme) :)

Re: Re: Nepocuvaj ostatnych

(palo , 19. 9. 2010 1:33)

jaj jaka picovina hej ti racej uz konecne chod hladat baby a ne pisat rospüravky

Re: Pls

(palko, 19. 9. 2010 1:40)

hej ti cez nieco vivolat vivolaj prsia paneli anderson alebo penelopinu krujz picku

pomozte mi

(livia, 22. 9. 2007 13:17)

ako sa vyvolavaju duchovia a ake veci su k tomu potrebne strasne by som to chcela vyskusat ale neviem ako na to prosim napiste mi ako to robite dakujem pekne

Re: pomozte mi

(Lillith, 25. 3. 2012 15:56)

radím ti..nerob to....bolo veľa prípadov kde buď človek umrel alebo sa dostal do blázinca..tým, že vyvolávate duchov napr. niekoho zo svojej rodiny, tým otvárate bránu aj iným a omylom si môžete pozvať do domu nevítaného hosťa...tak isto sa to stalo v príbehu č.1...tým, že stále vyvolávali ducha jeho deda si pozvali omylom k sebe Satana...a to čo jej Satan vravel bolo podľa mňa klamstvo..pretože Satan je klamár..netreba mu veriť.....možno ju len chce oklamať, aby ju stiahol za sebou...Satan ľudí klame, aby sa obrátili na jeho stranu..preto na svete existujú hriešnici...

Re: pomozte mi

(Veronika, 2. 8. 2012 17:26)

aj ja vy som chcela skúsiť ale neviem koho vyvolať a neviem ako a trochu sa bojím! :(

Re: pomozte mi

(kitty, 10. 11. 2012 12:20)

Nie, fakt nerob to...
Z takýchto vecí si netreba robit srandu...
Moze to mat naozaj vázen následky..ver mi!

Prečo???

(E.T., 17. 7. 2012 19:03)

Neviem prečo ale v posledných dňoch musím myslieť iba na duchov.V noci dokonca nemôžem kvôli tomu zaspať.